Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Starožitná komoda s krásnou výzdobou

Cena:

19 800 Kč

Popis:

Noblesní starožitná komoda byla vyrobena ve stylu Ludvíka XV. na konci minulého století. Jedinečná výzdoba je tvořena ornamentálními řezbami na přední straně všech čtyřech dvířek i dvou zásuvek, na rozích komody, na předních nožkách i na horní ozdobné liště. Prostřední dvě čtvrtiny mají o něco větší hloubku než kraje, díky čemuž komoda získala více plastičnosti. Komoda byla v minulosti užívána reprezentativně v obývacím pokoji, je zachovaná v původním, a to velmi dobrém stavu.

Ve stejném stylu nabízím také vitrínu a při společném zakoupení obou kusů nabízím slevu.

Kování, stejně jako zámky se třemi klíči jsou funkční. Vitrína je připravena k okamžitému použití pro obdobnou funkci, kterou plnila v minulosti. Pro transport lze sundat ozdobnou lištu a pro odlehčení sundat dvířka a vytáhnout zásuvky. Zbývající část kromě polic uvnitř je vcelku. V případě zájmu mohu zaslat více fotografií. Je možná i osobní prohlídka předmětu prodeje.

Rozměry:

- celková výška 118 cm, z toho je 23 cm výška lišty

- šířka 220 cm

- hloubka 54/50 cm

V případě dotazu nebo zájmu o další fotografie nebo osobní prohlídku předmětu inzerátu prosím přednostně o použití funkce „Hyperrychlá odpověď na inzerát“, často nebývám na mobilním signálu.

Oblast inzerce:

Zlínský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13569227

Počet zhlédnutí:

32 647x

Zhlédnutí detailu:

495x

Galerie TOP inzerátů - Skříně

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 788 inzerátů