Home Starožitnosti, umění Starožitný nábytek Knihovny, vitríny Starožitná neorenesanční knihovna se sekretářem. Figurální

Starožitná neorenesanční knihovna se sekretářem. Figurální

Smiřice
4. 8. 2023 - 16:23
74 500 Kč
Prodávající

Popis

Zrestaurovaná neorenesanční knihovna z masivního ořechu s bohatou řezbářskou výzdobou. Knihovna s bočními plnými dvířky, trojicí spodních šuplíků, středovými spodními dvířky, výklopným sekretářem v centrální části a otevřenou policí ve vrchní středové části. Boky knihovny mají panelové výplně. Výklopná deska je zajištěna řetízky. Police je možné výškově nastavit - žebříčkový systém. Šuplíky mají cinkované spoje. Skvělá umělecko-řemeslná práce. Stav: knihovna je zrestaurovaná v dílně uměleckého truhláře (nejprve bylo provedeno ozáření v komoře, aby byla jistota, že v knihovně již nebude červotoč, nebo jiný dřevokazný hmyz, poté bylo provedeno celkové zpevnění a doplnění chybějících částí, zatmelení dírek, oprava zámečků a nakonec knihovna dostala voskovou povrchovou úpravu). Provenience: Španělsko. Datace: první polovina 20. století. Knihovnu je možné demontovat na díly - což velmi usnadní stěhování.

Rozměry: výška 195 cm, šířka 203 cm ,hloubka 62 cm

Doporučuji osobní prohlídku, která je možná po tel. dohodě na čísle 731 578 029, nebo přes email: Castle-Stracov@email.cz . Po dohodě můžeme zajistit dopravu smluvním partnerem Toptrans ceník naleznete na webu toptrans nebo osobně za cenu 15 Kč/ ujetý Km.
Najdete u nás velký výběr starožitností, podívejte se i na naše další nabídky, kde najdete spoustu krásných věcí...

Základní údaje

Oblast inzerce
Smiřice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
50568275376006556445
74 500 Kč
Prodávající

Starožitná neorenesanční knihovna se sekretářem. Figurální

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jindřich Karásek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!