22.07.2019 13:42   |  Nabídka / Prodám   |  Starožitné umělecké předměty   |   Obrazy, malby
Cena: Neuvedeno

Popis: Do letní aukce, přijímáme obrazy slovenských a českých autorů. U nás neplatíte žádné aukční poplatky. Poškozené kvalitní obrazy necháme zdarma restaurovat. Aukce Praha- Zbraslav http://www.aukceobrazu.eu/ mobil 907797737

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Aukce obrazů U Národní galerie
Telefon: 607 797 737
MSN: www.aukceobrazu.eu
Odkaz: http://www.aukceobrazu.eu/

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14935837
Počet zhlédnutí:
641x
Zhlédnutí detailu:
132x