16.08.2018 09:08   |  Nabídka / Prodám   |  Starožitné umělecké předměty   |   Obrazy, malby
Cena: Neuvedeno

Popis: Přijímáme kvalitní obrazy(i poškozené) do aukce 2018. Restaurování obrazů přijatých do aukce zdarma.Fota obrazů posílejte na stránky do nabídky obrazů Aukce Zbraslav, nebo e-mailem galerie@aukceobrazu.eu .Těšíme se na návštěvu v naší galerii na Zbraslavi

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13826520
Počet zhlédnutí:
36 268x
Zhlédnutí detailu:
474x