Popis
Za nejlepší ceny vykoupíme do naší sbírky nebo přijmeme do aukce umělecké předměty, obraz olej na plátně, kresba, lept, litografie, koláž a pod. od našich i zahraničních autorů. Také sochy, různé kuriozity, sběratelské předměty včetně celých sbírek nebo dědictví.
Přijedeme. Nabízíme rychlé a seriozní jednání. V některých případech okamžitá výplata kupní ceny.
Naši autoři: Otakar Nejedlý, Skupina 42, Kamil Lhoták, Karel Souček, Jan Zrzavý, Václav Sychra, František Gross, František Hudeček, Jiří Kolář, Jan Kotík, Bohumír Matal, Jan Smetana, Ladislav Zívr, Toyen, Josef Šíma, Karel Čapek, Adriana Šimotová, Aleš Lamr, Václav Pavlík, Václav Kiml, Václav Sýkora, Ladislav Sutnar, Vladimír Kokolia, Jiří Kolář, Róna Jaroslav, Kamila Ženatá a další.